Co se děje s námi, se světem a v našich životech ?

17.10.2019 10:59

Předpovědi Starších pro nadcházející portál do nového 7 letého cyklu, který začne rokem 2020, nás varují před rostoucím tlakem transformující se společnosti. Přicházející roky mohou být velmi obtížně pro každého, kdo se rozhodne zůstat ve starých modelech. Naopak mohou být doslova proměnou do úplně nového a snadného stavu vědomého života. Akcelerace vývoje se rozhodně nevyhne nikomu. Není nic, co bychom mohli vzít jako návod z minulosti. Staré způsoby vnímání reality končí a to, co vnímáme jako tlak v sobě a kolem sebe, je nová a zdravá úroveň vědomí, jež se snaží probudit v Srdci, těle, mysli i jako změna životních hodnot a stylu. Konec tohoto roku nás bude doslova tlačit do nové brány. Proto je velmi důležité naučit se udržovat svoji energii čistou, mysl tichou, Srdce otevřené a podporovat vědomý způsob života pro sebe i druhé. Kvalitní pravidelná meditace a pozitivní tvořivá činnost jsou jako mosty do nové úrovně Vědomí a tvoří imunitu vůči starým energiím, které jsou těžké, negativní a podporují strach.

Co podporuje Srdce nám dá sílu. 

Mnohé, co bylo dříve naší realitou, už přestává být bezpečným a zdravým způsobem života. Měníme se všichni, stejně jako počasí a záleží jenom na nás, zda volíme cestu obtížnou nebo snadnější. Stále více si uvědomujeme, že bychom rádi měli více času na sebe, svoji rodinu, na procházky v přírodě a meditaci. Chceme být zdraví.  A přesto, že si moc přejeme změnit životní tempo, o kterém víme, že nám nedělá dobře, přesto, že vnitřně víme, že to musíme udělat, je tu cosi, co nás znova a znova vtahuje do nekončícího proudu dalších a dalších úkolů a povinností. 

A tak jen s povzdechem odložíme svá přání na později. 

Každý den, který necháme odejít bez hlubokého kontaktu s posvátností života a kouzlem Vnitřního světa vlastní duše, nám přináší stejné otázky. Je tohle opravdu všechno? Prožívám svůj vlastní život anebo něco, co mi není blízké a co mi nesedí? Je v mém životě dostatek skutečné lásky ? Vím z vlastní zkušenosti, že takové otázky si nekladou všichni lidé. Ale pokud jste těmi, kdo si opravdu přejí změnu a nevíte jak začít, tak vám moje práce může pomoci.  Máte ve svém Srdci sen, který je váš. Je vám tak blízký, že je vaší vnitřní Realitou. 

To jste vy sami. 

Problém spočívá v tom, že vaše mysl více věří tomu, co přichází od druhých a z vnějšího světa. 

Abyste mohli skutečně prožívat sami sebe jako Cestu svého snu, musíte se proměnit zevnitř ven.

Umění Tvořit je Pozvání do světa energie. Učíte se lépe rozumět svému tělu a jeho skutečnému účelu. Učíte se objevovat, že vaše tělo vás vede mnohem moudřeji než mysl a hlavně v souladu s vaší skutečnou touhou. Nejde o to, tělo přemlouvat, aby vydrželo ještě víc. Jde o to, objevit přes tělo vaši Cestu. Porozumět tomu, že tam, kam tělo už nemůže jít, není cesta. A najít odvahu otevřít jiné dveře. Tělo a jeho varování jsou skutečnými klíči, které otvírají nové dveře. Nemoci už nemusí být vaší cestou. Protože ne - moci jsou důsledkem ztráty skutečné síly. V těle je původní zdravá cesta uložená jako Vnitřní léčitel. Je jen třeba mu dát důvěru a naslouchat. 

 Umění Tvořit nejsou odpovědi, ale podpora na Cestě k nim. Odpovědi už máte sami v sobě  Malé kroky správným směrem jsou cennější a více sytící, než běh pryč a proti tomu, co opravdu toužíte začít ve svém životě objevovat a Tvořit. 

Zpět