M E D I T A C E   v    P O H Y B U

S A C R E D    M O V E M E N T    R I T U A L  1.

Sestava je meditační praxe původem z Assisi, jež harmonizuje mysl, tělo i emoce.  Spojuje nás s Krásou, jež je základním Principem Života. Posiluje radost ze života, spojení s tělem a jeho tvořivou silou. Povznáší mysl a zjasňuje vnímání. Sestava je vtělenou energií Posvátné Matky a každý pohyb je otevřením  k určitému jejímu aspektu.  Sestava je tvořena 9 meditativními pohyby se slovním doprovodem, které s postupující praxí odhalují hlubší úrovně poznání a otvírají vnitřní dveře. Praxi lze snadno zařadit do běžného denního programu jako cvičení vedoucí k objevování zkušenosti sama sebe jako tvůrce toho, co v životě zažíváme.

 Sestava je předána formou inciace v rámci víkendového semináře

Jde o intenzivní prožitek vnitřního setkání se sebou a s druhými v prostoru, jež nazýváme duší. Po předání je trvale k dispozici jako osobní praxe.

 

Stupeň I. je uvedením  do unikátního systému Pohybového meditačního Rituálu, seznámením s jeho  strukturou a osvojením techniky pohybů. Tato meditační praxe pochází z Assisi a je vytvořena pro potřeby současných lidí. Abychom dokázali nejen dobře zvládat nápor probíhající transformace společnosti, ale také vnitřně růst, potřebujeme být stabilní ve svém centru, mít klidnou a výkonnou mysl a umět udržovat v rovnováze své emoce. Meditační Rituál je silný a zároveň ve své struktuře jednoduchý nástroj, který v pravidelné praxi přináší mnoho dobrých změn do života. Jemným ale důkladným způsobem projasňuje a uvolňuje blokády na všech úrovních energetického systému člověka. Výsledkem je zlepšení zdraví, posílení vůle k životu, zklidnění mysli a celková harmonizace. Jde o sestavu 9 meditativních pohybů se slovním doprovodem. Každý pohyb je zároveň i lekcí, která s postupující praxí odhaluje hlubší úrovně porozumění a je vedením pro zvládání různých situací a problémů v běžném životě. 

Rituál je meditační nástroj vhodný pro každého a svou strukturou umožňuje vstoupit do meditace a ukončit ji přirozeným způsobem tak, abyste mohli pokračovat v denní činnosti. Má několik stupňů osvojení, v tomto programu se budeme věnovat výuce základů bezpečné meditace v podmínkách běžného života.

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s meditací nebo jinými pohybovými systémy. 

Zde najdete více informací o Rituálu Pohybový Meditační Rituál a celé koncepci programu Umění tvořit

Instrukce k semináři:

s sebou si přivezte osobní podložku na meditaci ( může být menší kobereček nebo podložka na cvičení, karimatka apod.), polštářek a deku na přikrytí při relaxaci, nový silnější sešit jako osobní deník, psací potřeby, pohodlné volné oblečení, nejlépe z přírodních materiálů,

Důležité upozornění:

Udělejte pro sebe před zahájením semináře co nejvíce. velice doporučuji zlehčit stravu, nepít alkohol, nebrat drogy, snažte se své tělo co nejlépe připravit, aby se mohlo snadno naladit na jemnou vibraci Rituálu. Během semináře nepoužívejte žádné parfémy, aromatické sprchové gely, umělé deodoranty, make up a lak na vlasy. Tyto přípravky narušují přirozený tok energie v těle.