Umění tvořit 2020 cesta v době chaosu a nejistoty

 

V tomto roce, kdy mnozí musí hledat nové způsoby jak žít, jak se postavit svým denním problémům, jak čelit svým strachům, jež současná situace vynesla na povrch, vám mohu nabídnout svoje zkušenosti, které jsem nasbírala za 20 let, kdy tuto cestu tvořím, sdílím a objevuji vždy inspirativni každý den. 

Programy Umění Tvořit jsou určeny těm, kdo hledají způsob jak uvolnit svou svobodnou vnitřní bytost, aby je vedla a ukazovala cestu. Nenahrazuji žádnou formu standartni lékařské péče a nejsou vhodné pro lidi, kteří mají psychiatrickou,  vážnou neurologickou diagnózu, nebo procházejí nějakou formou psychoterapie. . 

Mohou pomoci lidem, kteří hledají odpovědi jinak a jinde než v hlavním, proudu a kteří chtějí posílit sama sebe v tom, aby dokázali kráčet vlastní cestou. 

V tomto roce jsou otevřeny možnosti online konzultaci a programů věnovaných tématu osobní cesty v chaosu a nejistotě vnějšího světa . Také připravuji cestu na Corfu, která bude mít téma Umění Tvořit v denním životě. Budeme se učit tvořit v sobě a u sebe doma posvátný prostor, který je tou jedinou jistotou která v lidském životě existuje. Budeme se učit, jak do něj vstupovat a odtud čerpat sílu a inspiraci pro denní zivot. 

Kontakt pro osobní konzultaci a informace

tararose@post.cz